Ir tikai likumsakarīgi, ka veiksmīgu iepazīšanās procesu gan tiešsaistē, gan reālajā dzīvē nereti sekmē abu iepazīties gribētāju kopējo interešu sakritība. Jāpiekrīt, ka līdzīgas intereses pavisam noteikti spēj paātrināt iepazīšanās procesu kā tādu, paplašināt pāra sarunu tematu loku, kā arī nostiprināt saikni starp partneriem, taču, kā rīkoties, ja vienotas intereses neizdodas atrast? Vai tiešām kopīgu interešu neesamība ir pietiekams iemesls, lai mestu plinti krūmos un lūkotos pēc nākamā potenciālā randiņu biedra? Lai noskaidrotu atbildi uz šiem jautājumiem, ieskaties raksta turpinājumā!

aaaaa

Ilgstošu attiecību noslēpums – Kopīgas un stipras pamatvērtības

Vienojošas intereses, bez šaubām, ir viens no pirmajiem faktoriem, pēc kura mēdzam izvērtēt savu un potenciālā partnera sakritību, taču tās ne vienmēr ir izšķirošas. Pirms steidz atteikt kārtējo randiņa uzaicinājumu šķietami nesakrītošo interešu/hobiju dēļ, centies noskaidrot, vai jūs abus vieno kas spēcīgāks, proti, kopīga un izteikti stipra pamatvērtību skala. Fokusējoties uz vērtībām, kas saistītas ar attiecību veidošanu, ģimenes dibināšanu un dzīves gājumu kopumā, Tu, iespējams, atklāsi pavisam cita līmeņa saikni, kas darbosies kā atslēga uz ilgstošu, veiksmīgu un laimīgu attiecību nodibināšanu.

bbbbbb

Interešu trūkumu vienmēr izkonkurēs savstarpējā cieņa 

Jāatdzīst, ka kopējas intereses nenoliedzami strādā kā sava veida bonuss. Romantiski filmu vakari pie TV ekrāna, kārtējā hokeja mača vērošana klātienē, piedzīvojumiem bagātīgi izbraukumi pie dabas krūts - taču ir kas svarīgs par nebeidzamajām izklaides un brīvā laika pavadīšanas iespējām, atrodoties plecu pie pleca, proti, savstarpējās cieņas līmenis.

Ņem vērā, ka kopīgu interešu trūkumu vienmēr izkonkurēs savstarpējā cieņa un patiesa vēlme būt kopā ar konkrēto cilvēku. Proti, arī gadījumos, kad partnera intereses šķiet pagalam neizprotamas un pat garlaicīgas, Tavs uzdevums ir cienīt otra cilvēka izvēli un izrādīt kaut pavisam nedaudz ieinteresētības, tādējādi parādot partnerim, ka jūsu attiecības Tev patiešām ir zelta vērtē.

wef
 
Pretpoli pievelkas – Šai atziņai piekrīt arī eksperti

Raugoties no pasaulē augsti novērtētu attiecību ekspertu viedokļa, ir vērts pieminēt, ka mums visiem labi pazīstamā atziņa, kas vēsta par pretpolu pievilkšanos, nudien ir patiesa. Introvertus cilvēkus nereti piesaista tieši ekstraverti, savukārt tie cilvēki, kas vienmēr ierodas piecas minūtes par vēlu, novērtē punktualitāti un spēju visu saorganizēt, un salikt pa plauktiņiem. Kādēļ tā? Iepazīstoties ar pretpolu, mūs nereti pārņem visai savāda miera sajūta – pretpoli attiecībās ieviešs zināmu balansu, kas ir visai būtiska veselīgu, veiksmīgu un ilgstošu attiecību sastāvdaļa. 

re

Noslēgumā jāuzsver, ka veiksmīgas un ilgstošas attiecības bez kopējām interesēm patiešām ir iespējamas, taču tas nebūt nav ideālais variants ikkatram pārim. Atceries, ja esi nolēmis uzsākt attiecību veidošanu ar partneri, kura interešu lauciņš ir pilnīgi pretējs tavējam, ir svarīgi tās balstīt uz līdzīgas vērtību skalas pamata – kopējas intereses var parādīties ar laiku.

Tava Otrapuse.lv