Pirms neilga laika iepazīšanās portāls Otrapuse.lv piedāvāja ielūkoties tipiskākās kļūdas, ko vīrieši mēdz pieļaut randiņu periodā, tagad ir pienākusi jūsu kārta, daiļās dāmas. Ne tikai vīrieši, bet arī sievietes, pat ar lielu attiecību pieredzi, var pieļaut būtiskas kļūdas randiņu periodā, lūk, dažas no tām:
Sievietes nereti salīdzina vīriešus, katrs taču cilvēks ir individuāls un patiesībā – vīrieši mēdz būt ļoti dažādi, ir tādi, kuriem patīk dominēt pār sievieti, ir tādi, kuriem patīk pakļauties, pastāv arī zelta vidusceļš – vīrieši, kuriem patīk meklēt kompromisu, vienīgā lieta – nereti vīrieši mēdz pieļaut vienas un tās pašas kļūdas randiņu periodā. Tieši tas sievietēm liek domāt, ka visi vīrieši ir vienādi. Otrapuse.lv aicina iepazīties ar tipiskām kļūdām, ko vīrieši mēdz pieļaut randiņu laikā:
Starp faktoriem, kas mēdz iznīcināt attiecības galvenokārt izceļas četri – kritika, nicināšana, savu kļūdu neatzīšana, komunikācijas pārtraukšana – tie mēdz atkārtoties un atkārtoties, neatkarīgi no tā, vai pāris bijis kopā ilglaicīgi, vai tikai nesen uzsākuši attiecības.
Pirms sper nozīmīgus soļus attiecībās, labāk pārliecinies, ka jūtas un iemīlēšanās sajūta ir patiesa. Nevienmēr pietiek ar kņudēšanas sajūtu vēdera dobumā.
Iepazīstoties ar potenciālo attiecību partneri, vai Tu piešķir lielu nozīmi otra cilvēka vecumam? Vai savā galvā esi nospraudis konkrētu vecuma rūtiņu, kurā būtu jāiekļaujas Tavam izredzētajam, piemēram, 25-30; vai 45-50 gadi? Ir cilvēki, kuri meklē jaunāku partneri, cerībā izveidot nopietnas attiecības, citi – tieši pretēji raugās pēc vecākas otrās pusītes, kurai būtu lielāka dzīves pieredze. Sabiedrībā vēl joprojām pastāv stereotips, ka vīrietim ir jābūt vecākam par sievieti, bet, vai tiešām vecuma starpība ir pamatā veiksmīgām attiecībām?

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.