Ieraugot potenciālo attiecību partneri dzīvē, parasti mēģini uzsākt sarunu ar patiesu smaidu, komplimentu vai piemiedzot ar aci? Virtuālajā vidē nav iespējams redzēt otra cilvēka ķermeņa valodu, emocijas, tāpēc sarunas uzsākšana var sagādāt grūtības. Portāls otrapuse.lv piedāvā ieteikumus, kas palīdzēs sarunas uzsākšanā un veidošanā virtuālajā vidē. Dažreiz paveicas ar vienkāršu “Čau!”
21. gadsimtā iepazīšanās internetā ir kļuvusi par ierastu lietu un uzņem arvien lielāku popularitāti. Lielākajā vairumā visi esam strādājoši cilvēki un klaiņot pa ielām ar cerību satikt savu īsto pusīti nemaz nav laika. Iepazīšanās virtuālajā vidē ir lielisks veids kā ietaupīt savu laiku un atrast meklēto, taču vienmēr ir jāatceras arī par savas privātās informācijas drošību. Nesen kāda lietotāja ar izbrīnu jautāja, kādēļ viņa nedrīkst publicēt savu tālruņa numuru anketā? Nolēmām uzrakstīt izvērstu rakstu par drošu iepazīšanos internetā.
Ārā no vasaras ne vēsts, tā vien šķiet, ka vasara pati devusies atvaļinājumā... Ko darīt, ja visas ieplānotās aktivitātes par kopīgu sauļošanos pludmalē, peldi jūrā, pikniku parkā izpaliek? Un pateicoties nemitīgajam lietum, nav lustes doties ārpus mājas? – Neļauj sliktajiem laikapstākļiem sabojāt iepazīšanos! Otrapuse.lv aicina Tevi iepazīties ar deviņām randiņu idejām, kas noderēs lietainā un vēsā laikā.
Tautas tradīcijas glabā daudz interesantu svinamo dienu, paražu un ticējumu. Senči līgojuši nevien Jāņu dienā, bet arī citās dienās, piemēram, Pētera dienā (29. jūnijs) un Jēkaba dienā (25. jūlijā) līgoja tāpat kā Jāņa dienā. Sienu sākuši pļaut no Pētera dienas. Zāle tad sākusi briest. Pētera dienai ir zināma līdzība ar Jāņu dienu. Pētera dienā, tāpat kā Jaņos, iet līgodami no viena Pētera pie otra. Kā arī ievēroja daudzas citas tradīcijas.
Jāņi ir tradīcijām bagāti un latviešu tautā iecienītākie svētki, kurus svin visas paaudzes un gandrīz visas sociālās grupas. Līgošana bieži tiek saistīta ar auglības kultu visās tā nozīmēs, kā arī nelaimju novēršanu. Viena no iecienītākajām un tradīcijām bagātākajām nodarbēm ir precinieku zīlēšana, kam pieejamas dažādas metodes.

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.