Ārā no vasaras ne vēsts, tā vien šķiet, ka vasara pati devusies atvaļinājumā... Ko darīt, ja visas ieplānotās aktivitātes par kopīgu sauļošanos pludmalē, peldi jūrā, pikniku parkā izpaliek? Un pateicoties nemitīgajam lietum, nav lustes doties ārpus mājas? – Neļauj sliktajiem laikapstākļiem sabojāt iepazīšanos! Otrapuse.lv aicina Tevi iepazīties ar deviņām randiņu idejām, kas noderēs lietainā un vēsā laikā.
Tautas tradīcijas glabā daudz interesantu svinamo dienu, paražu un ticējumu. Senči līgojuši nevien Jāņu dienā, bet arī citās dienās, piemēram, Pētera dienā (29. jūnijs) un Jēkaba dienā (25. jūlijā) līgoja tāpat kā Jāņa dienā. Sienu sākuši pļaut no Pētera dienas. Zāle tad sākusi briest. Pētera dienai ir zināma līdzība ar Jāņu dienu. Pētera dienā, tāpat kā Jaņos, iet līgodami no viena Pētera pie otra. Kā arī ievēroja daudzas citas tradīcijas.
Jāņi ir tradīcijām bagāti un latviešu tautā iecienītākie svētki, kurus svin visas paaudzes un gandrīz visas sociālās grupas. Līgošana bieži tiek saistīta ar auglības kultu visās tā nozīmēs, kā arī nelaimju novēršanu. Viena no iecienītākajām un tradīcijām bagātākajām nodarbēm ir precinieku zīlēšana, kam pieejamas dažādas metodes.
Mūsdienās iepazīšanā vairāk nav tik viennozīmīgi strukturēta kā agrākos laikos, kad dzimuma lomas bija ļoti strikti iezīmētas. Šī situācija savukārt rada apjukumu vispārējā iepazīšanās etiķetē un praksē.
Par iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi" uzvarētājiem kļuva Lilita no Madonas un Uģis no Dobeles. Pirmā tikšanās notika saviļņojoši. Kaut arī Uģis nedaudz kavējās sastrēgumā, tomēr kā īstens džentelmenis paguva sagādāt arī rozes, ko pasniegt savai aklā randiņa partnerei Lilitai. Gaidot savu noslēpumaino bruņinieku, smaidīgā Lilita paguva atklāt, ka nakts gandrīz nemaz nav gulēta, bet nebūt ne satraukuma dēļ, vecmātes darbs nemaz neļāva domāt par gaidāmo tikšanos. Pirms doties uz šo noslēpumaino randiņu, Lilita nakts maiņā paguva uzņemt šajā pasaulē četrus jaundzimušos!

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes