Jāņi ir tradīcijām bagāti un latviešu tautā iecienītākie svētki, kurus svin visas paaudzes un gandrīz visas sociālās grupas. Līgošana bieži tiek saistīta ar auglības kultu visās tā nozīmēs, kā arī nelaimju novēršanu. Viena no iecienītākajām un tradīcijām bagātākajām nodarbēm ir precinieku zīlēšana, kam pieejamas dažādas metodes.
Mūsdienās iepazīšanā vairāk nav tik viennozīmīgi strukturēta kā agrākos laikos, kad dzimuma lomas bija ļoti strikti iezīmētas. Šī situācija savukārt rada apjukumu vispārējā iepazīšanās etiķetē un praksē.
Par iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi" uzvarētājiem kļuva Lilita no Madonas un Uģis no Dobeles. Pirmā tikšanās notika saviļņojoši. Kaut arī Uģis nedaudz kavējās sastrēgumā, tomēr kā īstens džentelmenis paguva sagādāt arī rozes, ko pasniegt savai aklā randiņa partnerei Lilitai. Gaidot savu noslēpumaino bruņinieku, smaidīgā Lilita paguva atklāt, ka nakts gandrīz nemaz nav gulēta, bet nebūt ne satraukuma dēļ, vecmātes darbs nemaz neļāva domāt par gaidāmo tikšanos. Pirms doties uz šo noslēpumaino randiņu, Lilita nakts maiņā paguva uzņemt šajā pasaulē četrus jaundzimušos!
Iepazīties internetā kļūst arvien populārāk arī Latvijā! Septiņu pastāvēšanas gadu laikā portāls otrapuse.lv kļuvis par populārāko iepazīšanās vietu nopietnām attiecībām. Neskaitāmi laimīgi pāri atraduši meklēto un izveidojuši ģimenes pateicoties portāla sniegtajām iespējām. Ik nedēļu otrapuse.lv reģistrējas aptuveni 3 000 jaunu lietotāju, kas vēlas iemīlēties.
Ēdiens, jau izsenis zināms, ir cieši saistīts ar mūsu emocionālo stāvokli. Ēšanas paradumi atspoguļo cilvēka emocionālās vajadzības un garīgās veselības stāvokli. Pat mūsu valodā šīs divas sfēras ir cieši saistītas, piemēram, "esmu izsalcis pēc mīlestības". Mēs paši, ļoti viegli varam novērot šo abu sfēru saistību sevī, piemēram, kad jūtamies priecīgi mūsu apetīte būs atšķirīga no brīžiem, kad jūtamies nomākti.

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.