Vai Tev šķiet, ka esi atradusi savu sapņu vīrieti? Viņš ir sirsnīgs, brīnišķīgs un uzmanīgs. Lūk 10 pazīmes, kā noteikt vai viņš ir Tavs īstais.
Tāpat kā jebkurš iepazīšanās stāsts, arī Aijas un Dzintara stāsts ir unikāls. Viņi atrada viens otru, kad vismazāk to gaidīja, un tikšanās bija liktenīga. Neskatoties uz vecuma starpību, abiem ir kopīgas intereses, kā māksla, kas bija noteicošais faktors iepazīt vienam otru tuvāk. Dažkārt sāpīgi dzīves notikumi liek padoties un zaudēt cerību un ticību mīlestībai, tomēr šis stāsts atspoguļo to, ka visam ir īstais laiks un īstais cilvēks. Par piedzīvoto vairāk Aija.
Mēs visi meklējam savu mūža mīlestību, bet ne vienmēr izdodas to atrast ar pirmo reizi, tādēļ vērtīgi iemācīties solīdi pārtraukt attiecības, ja saproti, ka tās nav izdevušās un neesat piemēroti viens otram. Tam, kā Tu informē savu partneri par šķiršanos, un tas, ko Tu saki, ir izšķiroša nozīme. Pirms uzsāc sarunu, ir jāpadomā, cik viņš būs pārsteigts, kad dzirdēs jaunumus par Taviem nodomiem – šķirties.
Dažreiz flirts ir tiešs, atklāts un skaidrs, tomēr citreiz – netiešs un slēpts. Cik precīzi Tu spēj atšķirt flirtu no mēģinājumiem vienkārši būt draudzīgam? Lai nekļūdītos un jau pirmajos randiņos vari precīzi noteikt, vai nesen iepazītais potenciālais partneris izrāda Tev simpātijas, Otrapuse.lv piedāvā Tev ieskatīties vairākās pazīmēs, kas apliecina to, ka otrs flirtē ar Tevi.
Vai Tu zināji, ka skūpstīšanās tiek uzskatīta par vienu no senākajām cilvēka mijiedarbībām, tomēr dažās kultūrās, piemēram, starp somāļiem, nav novērota skūpstīšanās parādība. Izlasot šo rakstu, būsi kompetents izprast skūpstu nozīmi dažādās pasaules vietās.

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.