Iepazīšanās internetā nu jau kļuvusi populāra un pazūd no sabiedrības tabu tēmām. Šajā jomā veikti arī pētījumi, lai uzlabotu iepazīšanās pieredzi un viens no aspektiem ir komunikācijas pārnešana “dzīvajā”. Mūždien mīklainais jautājums, cik ātri ir par ātru, lai aicinātu sarunu partneri satikties, jo gaidīt pārāk ilgi ir neproduktīvi, bet lietas sasteigšana var izbojāt iespējami lielisku satikšanos.
Ar vieglu humoru anti piemērs, kā radīt labāko iespaidu otrai pusītei portālā otrapuse.lv. :D Izsenis zināms, ka pirmais iespaids ir vis-paliekošākais un nozīmīgākais, arī uzsākot kontaktu internetā. Ar veselīgu joku devu ielūkojies piemēros, kā pirmo iespaidu var sabojāt, izvēloties neveiklu izteiksmes veidu.
Otrapuse.lv ievieš savu video čatu! Tā ir mūsdienīga un ērta metode saziņai ar citiem lietotājiem nenododot tālāk privātu informāciju, kuru sākumā nevēlies izpaust, taču esi gatavs personīgākam kontaktam, apraugot viens otru vaigā. Ērti un vienkārši norunāt randiņu vai nedaudz patērzēt reāli redzot sarunas partneri.
Kompliments ir lielisks veids kā uzsākt komunikāciju virtuālajā vidē un tos patīk saņemt visiem, taču ne visi komplimenti sasniedz iecerēto mērķi un dažkārt var pat būt aizskaroši vai tikt uztverti ciniski. Kur rast iedvesmu komplimenta saturam, ja nekad neesat šo cilvēku satikuši?
Dzīve nav kino, taču papildus deva romantikas nekad neskādē! Ieskaties 30 labāko pašmāju un ārzemju romantiskā kino sarakstā un atrodi ideālo filmu brīvdienām.