Daudzus no mums, kuri vēlas izveidot nopietnas attiecības, nomoka jautājums, vai eksistē mīlestība no pirmā acu skatiena. Ir cilvēki, kas mēdz apgalvot, ka tā eksistē, turklāt viņi paši ar to ir saskārušies, bet vai viņi nejauc seksuālo pievilcību ar mīlestību?
Rudens vienmēr ir bijis mans mīļākais gadalaiks. Taču 2015. gada notikumi šo lietiem bagāto, pasteļu krāsām izdaiļoto un ābolu smaržām pārpildīto, dzestrās vēsmas ieaijāto laiku, padarīja par neaizmirstamāko manā dzīvē un lika to iemīlēt vēl vairāk, aizvērt acis un atmiņās sajust mīlestības pieskārienus.
Sv. Valentīna dienu kā mīlestības svētkus šobrīd svin katru gadu 14. februārī, bet, kā radušies šie svētki? – To zina tikai retais. Sv. Valentīna dienas vēsture ir noslēpumaina. Ir zināms, ka februāris jau sen tiek atzīmēts kā romantisma mēnesis, un, ka Svētā Valentīna diena, kā mēs šodien to pazīstam, ietver gan kristiešu, gan seno romiešu tradīcijas. Bet kas bija svētais Valentīns, un, kā viņš ir saistīts ar šo seno rituālu?
Esi nesen iepazinies ar foršu cilvēku, bet neesi drošs, ka tieši viņš ir Tavs īstais? Otrapuse.lv piedāvā ieskatīties piecās pazīmēs, kas spēs izkliedēt šaubas un ieviest skaidrību, vai blakus esošais cilvēks ir Tavs dvēseles radinieks.
Jaunais gads bieži mēdz sākties ar zināmu viegluma sajūtu naudas makā un kabatās… Ko iesākt, ja algas diena vēl aiz kalniem, taču dvēsele prasa mīlestību, bet gars aizraujošas aktivitātes? Neraizējies, izeja - IR!Ja Tu domā, ka romantiku var radīt tikai izsmalcinātā restorānā ar dzīvo mūziku fonā, tad Tu maldies. Piedāvājam Tev izskatīt šos interesantos ieteikumus un ieviest nedaudz oriģinalitātes savā mīlas dzīvē.

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.