Tautas tradīcijas glabā daudz interesantu svinamo dienu, paražu un ticējumu. Senči līgojuši nevien Jāņu dienā, bet arī citās dienās, piemēram, Pētera dienā (29. jūnijs) un Jēkaba dienā (25. jūlijā) līgoja tāpat kā Jāņa dienā. Sienu sākuši pļaut no Pētera dienas. Zāle tad sākusi briest. Pētera dienai ir zināma līdzība ar Jāņu dienu. Pētera dienā, tāpat kā Jaņos, iet līgodami no viena Pētera pie otra. Kā arī ievēroja daudzas citas tradīcijas.
Jāņi ir tradīcijām bagāti un latviešu tautā iecienītākie svētki, kurus svin visas paaudzes un gandrīz visas sociālās grupas. Līgošana bieži tiek saistīta ar auglības kultu visās tā nozīmēs, kā arī nelaimju novēršanu. Viena no iecienītākajām un tradīcijām bagātākajām nodarbēm ir precinieku zīlēšana, kam pieejamas dažādas metodes.
Dzīve nav kino, taču papildus deva romantikas nekad neskādē! Ieskaties 30 labāko pašmāju un ārzemju romantiskā kino sarakstā un atrodi ideālo filmu brīvdienām.
Latviešu folklorā ķekatām ir dažādi nosaukumi, taču visas vieno izdarības, kas domātas ļaužu prieka izpausmei, kā arī potenciālo precinieku noskatīšanai.

Populārākie

 
Kuram būtu jāaicina uz randiņu pirmajam?
 
Cilvēki satiekas, iemīlas, apprecas...
 
Aklais randiņš pēc iepazīšanās spēles "Ar mīlestību uz Parīzi"!
 
Partnera meklēšana pēc horoskopa zīmes
 
Nenopietni par nopietno! Neveiklākās iepazīšanās vēstules.