Kad sākotnējais uztraukums ir pārvarēts, mīlestība un miegs iet roku rokā. 2021. gadā Austrālijā veiktā aptaujā noskaidrots, ka cilvēki, kas guļ kopā ar pastāvīgu partneri, iemieg pat par 10 minūtēm ātrāk nekā īslaicīgās vai nenopietnās attiecībās esošie dalībnieki.
Pēc 6 mēnešiem viņa pārcēlās uz dzīvi no Tukuma uz Liepāju un 2022. gada 8. jūlijā abi mija gredzenus. Ar savu stāstu jaunais pāris dalās, kamēr bauda savu kāzu ceļojumu Austrijā. “Paldies otrapuse.lv un visiem, kas saka, ka te iepazīties nav iespējams, mēs sakām-ir! Un arī 50 gados! Novēlam arī citiem atrast savu īsto cilvēku un tad - ilgi un laimīgi!”
Elīnas padoms: "ignorējiet “jocīgus” piedāvājumus, bet arī negaidiet, ka kāds jau pirmajā vēstulē rakstīs dzeju." 
"Pēc gada es pārvācos pie viņa uz Vidzemi un, nu, jau vijam ģimenes ligzdiņu kuplākā skaitā!" Ilzes un Roberta stāsts aizsākās pirms nepilniem diviem gadiem vietnē otrapuse.lv, un, neskatoties uz lielo attālumu starp viņiem, turpinās vēl šodien, nu, jau kuplākā skaitā.
Vai tiešām kopīgu interešu neesamība ir pietiekams iemesls, lai mestu plinti krūmos un lūkotos pēc nākamā potenciālā randiņu biedra? Lai noskaidrotu atbildi uz šiem jautājumiem, ieskaties raksta turpinājumā!