Ja Tevī mīt dilemma – palikt kopā vai šķirties un Tu baidies pieļaut kļūdu, pieņemot nepareizu lēmumu, ieskaties šajā rakstā, kurā centīsimies norādīt, uz kādiem jautājumiem Tev ir jāatbild, kādas lietas jāapsver, lai nonāktu pie skaidrības, vai tiešām ir pienācis laiks šķirties no sava pašreizējā partnera.
Вы думаете, что нашли мужчину своей мечты. Он ласковый, очаровательный и внимательный. Как узнать, является ли он тем единственным, о котором мечтали и стоит ли строить дальнейшие планы? Прочитай 10 признаков того, что отношения на верном пути, и этот роман стоит продолжить.
Tāpat kā jebkurš iepazīšanās stāsts, arī Aijas un Dzintara stāsts ir unikāls. Viņi atrada viens otru, kad vismazāk to gaidīja, un tikšanās bija liktenīga. Neskatoties uz vecuma starpību, abiem ir kopīgas intereses, kā māksla, kas bija noteicošais faktors iepazīt vienam otru tuvāk. Dažkārt sāpīgi dzīves notikumi liek padoties un zaudēt cerību un ticību mīlestībai, tomēr šis stāsts atspoguļo to, ka visam ir īstais laiks un īstais cilvēks. Par piedzīvoto vairāk Aija.
Mēs visi meklējam savu mūža mīlestību, bet ne vienmēr izdodas to atrast ar pirmo reizi, tādēļ vērtīgi iemācīties solīdi pārtraukt attiecības, ja saproti, ka tās nav izdevušās un neesat piemēroti viens otram. Tam, kā Tu informē savu partneri par šķiršanos, un tas, ko Tu saki, ir izšķiroša nozīme. Pirms uzsāc sarunu, ir jāpadomā, cik viņš būs pārsteigts, kad dzirdēs jaunumus par Taviem nodomiem – šķirties.
Dažreiz flirts ir tiešs, atklāts un skaidrs, tomēr citreiz – netiešs un slēpts. Cik precīzi Tu spēj atšķirt flirtu no mēģinājumiem vienkārši būt draudzīgam? Lai nekļūdītos un jau pirmajos randiņos vari precīzi noteikt, vai nesen iepazītais potenciālais partneris izrāda Tev simpātijas, Otrapuse.lv piedāvā Tev ieskatīties vairākās pazīmēs, kas apliecina to, ka otrs flirtē ar Tevi.

Популярные

 
Кто должен приглашать на свидание первым?
 
Поиск партнера по знаку зодиака
 
Свидание в слепую после игры знакомств!
 
Люди знакомятся, встречаются, влюбляются, женятся
 
Не серьезно, о серьезном! Самые неудачные письма знакомств