Privātuma politika

Privātuma noteikumi


SIA “Hansa Interactive” - iepazīšanās portāls www.otrapuse.lv, turpmāk tekstā – Portāls, nodrošina apmeklētāju personas datu aizsardzību atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Portāls ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.
Reģistrējoties Portālā Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei www.otrapuse.lv datu bāzē.

Kādu informāciju iegūstam no lietotājiem?

Reģistrējoties portālā tiek apstrādāta tāda informācija kā: reģistrēšanās laiks, e-pasta adrese, vārds, dzimums, dzīvesvietas valsts, pilsēta, dzimšanas dati. Pēc reģistrācijas profilu ir iespējams papildināt ar profila bildi, galerijas bildēm, “Anketu”, kurā tiek norādīta vispārīga informācija par sevi, savām interesēm, dzīvesveidu, hobijiem un merķiem portālā u.c.

Tiek atpazīta ierīce, no kuras tiek izmantots portāls, operētājsistēma, interneta pārlūks, IP adrese, sīkdatnes, pieslēgšanās laiks un ilgums, pēdējā aktivitāte portālā, mobīlo sakaru operators (ja lietotājs iegādājies abonementu ar sms), ierīces atrašanās vieta (ja lietotājs izmanto meklēšanas funkciju "Tuvākie" un dod piekļuvi savai atrašanās vietai), piesaistītie telefona numuri, maksājuma veids (piemēram, sms, iTunes, banklink, u.c.) un informatīvi dati, kas saistīti ar maksājuma darījumiem. Tiek apstrādāta informācija, par lietotājiem, ar kuriem tiek komunicēts, uzsāktas vai komentētas diskusijas sadaļā “Tērzētava”. Tiek apstrādāta informācija no trešo pušu mājas lapām, ielogojoties portālā caur facebook.com, draugiem.lv, google+, vk.com.

Kādam nolūkam tiek izmantota apstrādātā informācija?

Informācija, kas tiek iegūta par portāla lietotājiem, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim. Lai nodrošinātu iespēju izmantot portāla pakalpojumus, veicinātu kvalitāti, uzlabojumus, nodrošināt drošu interneta vidi, novērst ļaunprātīgu darbību portālā, aizsargāt pušu intereses, ja nepieciešams, sniegtu informāciju un atbildētu uz jautājumiem u.c.

Kā citi redz lietotāja informāciju?

Citiem portāla lietotājiem ir pieejama šāda publiska informācija: vārds, vecums, dzīvesvieta, vispārīga informācija, kas aizpildīta sadaļā “Anketa”, pievienotās fotogrāfijas, pēdējais portāla apmeklējuma laiks. Tāpat sadaļā “Meklētājs” ir iespēja atlasīt citu lietotāju, pēc profilā norādītās informācijas. Sadaļā “Statistika” ir iespējams redzēt, kuri citi lietotāji ir apskatījusi Tavu profilu. Publiskais saturs ir pieejams izmanojot Portālu pilnajā web versijā, mobīlajā versijā un aplikācijā.

Kā tiek apstrādāti personas dati?

Dati var tikt apstrādāti gan apkopotā veidā, gan individuāli, piemēram, statistikas apstrādei, piedāvajuma izveidei u.c. Izmantojot SMS abonementu, dati tiek nodoti trešajām personām, lai Portāls varētu nodrošināt pakalpojumu. Dati var tikt nodoti tiesībsargājošajām instancēm, ja konstatēti pretlikumīgi pārkāpumi.

Kad dati tiek dzēsti?

Saņemot lietotāja lūgumu dzēst personīgos datus, tie tiek dzēsti 2 nedēļu laikā, kopš pieprasījuma brīža. Ja profils no Portāla tiek dzēsts, dati nebūs pieejami citiem lietotājiem, tomēr Portāla sistēmā dati saglabājas līdz 3 menešiem, kopš dzēšanās brīža. Dzēsta profila dati var tikt apstrādāti, ja to pieprasa tiesībsargājošas instances. Dzēšot profilu, neliela daļa datu var saglabāties datubāzē, lai nodrošinātu kvalitatīvu Portāla darbību. Lietotājam ir tiesības pieprasīt informāciju par visiem saviem personīgajiem datiem, kas glabājas Portāla datubāzē. Gadījumā, ja lietotāja profils netiek izmantots vairāk kā 1 gadu, tas tiek automātiski dzēsts.


Portāls ir tiesīgs papildināt vai mainīt privātuma noteikumus, ja rodas šāda nepieciešamība.

SIA “Hansa Interactive”, www.otrapuse.lv, e-pasts: info@otrapuse.lv.
Ienākt